virtuaaltuurid

Virtuaalne ülevaade äripindadest
Virtual Walksi pakutava virtuaaltuuri eelis on nüüdistehnoloogia abil saavutatav visuaalne efekt ning võimalus arvutisse skaneeritud ruumis noolte abil sujuvalt ringi liikuda. Virtuaalsele ringkäigule on infoakende abil võimalik lisada mitmesugust infot firma kohta (nt lahtiolekuajad, sooduspakkumised) ning linke ja illustreerivaid videoid. Skaneeritud ruumi mistahes kohast on võimalik fotosid teha ja neid alla laadida. Virtuaaltuuri vaatamine ei nõua eraldi lisavarustust.
Taust ja virtuaaltuuri väärtused

Oleme Matterporti ametlikuks esindajaks Eestis. Matterporti rahvusvaheline arendusmeeskond on motiveeritud pakkuma alati uusimaid ja kaasaegsemaid lahendusi 3D ja virtuaalreaalsuse kogemiseks.

Kaubanduskoja virtuaaltuurid

– 3D virtuaaltuuriga uuendusmeelne ja kaasaegne kuvand Sinu ärist

– parem ülevaade kaupade või teenuste paiknemisest kodust lahkumata

– uued turundusvõimalused ja infonuppude abil tuuri soovitud kohtadesse piltide, video ja info lisamise võimalus

– vaatamiseks ei pea olema erivarustust – toimib igas veebilehitsejas 

– VR-prillide olemasolul täielik ruumis viibimise ja liikumise efekt

– Google Street View ja otsingukeskkonnas “astu uksest sisse” efekt

– Võimalus skaneeritud ruumidest fotosid teha ja neid alla laadida


Töö kirjeldus ja tulemus

Virtual Walksi pakutava virtuaaltuuri eelis on nüüdistehnoloogia abil saavutatav visuaalne efekt ning võimalus arvutisse skaneeritud ruumis noolte abil sujuvalt ringi liikuda. Virtuaalsele ringkäigule on infoakende abil võimalik lisada mitmesugust infot firma kohta (nt lahtiolekuajad, sooduspakkumised) ning linke ja illustreerivaid videoid. Virtuaaltuuri vaatamine ei nõua eraldi lisavarustust.

Virtuaaltuuri projekti maht sõltub objekti suurusest. Võime luua tuuri Kunstimuuseumist, Tallinna Kaubamajast või detailse ülevaate ühetoalisest korterist, kus iga nurga taha saab piiluda. Loomulikult on ajakulu seotud töö iseloomuga, kuid läbivalt on protsess siiski sarnane.

Keskmiselt tehakse 50-ruutmeetri suurusest ruumist 10 ülesvõtet. Skaneerimisele kulub sõltuvalt objekti suurusest 1-4 tundi. Tagamaks parim kvaliteet ja mitte segada tööd ja kliente, on töö teostamiseks parim tööväline aeg.
Tuur valmib 24 tunni jooksul pärast skaneerimist. Järeltöötlus ja lisainfo lisamine 2-3 tööpäeva jooksul pärast tuuri valmimist. Tuuris kuvatavat infot saab hiljem jooksvalt muuta.
Objekti osalisel muutumisel või eksponaatide/toodete vahetumisel, saab uuenenud koha ümbruse üle skaneerida. See on kindlasti soodsam, kui esimene terviklik ülesvõte. Uuendamist on mõistlik teha nt korra aastas.
Virtuaaltuuri saab kasutada lisatuna oma kodulehele. Alates 2017/2018 talvest on võimalik virtuaaltuur liita Google Street View kaardirakendusega. Levitamiseks on erinevaid nutikad viise ja võimalusi – sotsiaalmeedia, e-post jm.
Virtuaaltuur asub tuuri koostamise tarkvara pakkuja (Matterport) serveris, seda ei ole vaja alla laadida. Tuur lisatakse kodulehele html-koodina (embed code). Võib lisada ka tekstilingina.
Virtuaaltuur on vaadeldav ilma erivarustuseta ning nii tavaarvutis, tahvelarvutis kui ka mobiilses keskkonnas. VR-prillidega vaatamine annab virtuaaltuuri vaatajale täieliku ruumis viibimise tunde.

Uue ajastu 3D ja VR virtuaaltuurid
Kiire ja vahetu kontakt kliendiga on kasulik mõlemale poolele – kauplejale on tagatud operatiivne kommunikatsioon, hea ülevaade ja läbipaistvus, klient saab tuurilt kogutud info põhjal teha teadlikke ja läbimõeldud otsuseid. Usaldus ja teadlikkus ei teki tühjalt kohalt – meie aitame seda kiiremini luua.


Sinule sobivaim lahendus

Kui soovid, et inimesed kogeksid juba arvuti taga Sinu ruumides ringijalutamise tunnet, siis võta meiega ühendust või täida vajalike parameetritega päring.


Päringuvorm
PäringuvormKontaktid


info@virtualwalks.ee | +372 51 39 662

Virtual Walks OÜ

Reg. nr.: 14262962
KMKR: EE102001965
Postiaadress: NÕGIKIKKA 5-1, 13516 TALLINN

Matterport
Matterporti ametlik esindaja Eestis


Uue ajastu virtuaaltuurid Virtual Walks OÜ

Kasutustingimused